AVAC– řezací práce na úrovni

avac

Společnost AVAC se zabývá řezáním vodním paprskem. Prodejem cnc strojů, servisem cnc strojů a opravami cnc strojů. Tuto činnost provádíme na zakázku po domluvě se zákazníkem. Mimo jiné rovněž vykonáváme servis řezacích pracovišť a pro tato pracoviště dodáváme náhradní díly a spotřební materiál. Naše cesta byla dlouhá a trnitá, ale vše jsme nakonec s přehledem zvládli a vytvořili svým klientům skvělé zázemí. V současnosti slavíme již 30 let působení v oblasti prodeje a servisu dělících strojů. Především díky spolupráci s významnými obchodními partnery jsme se dostali až na tu nejvyšší úroveň.

Rychle a precizně

Cnc řezací stroj je mechanismus, jež je schopen uřezat jakýkoliv materiál v jednom řezu. Řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň se stalo nedílnou součástí naší podnikatelské činnosti a celý náš tým je připraven ukázat vám kouzlo této jedinečné technologie. Vyzkoušejte také řezání dlažby vodním paprskem, což je jeden z nejpřesnějších a nejjednodušších způsobů. Nechejte se okouzlit a pohltit naší prací a využijte našich služeb! Řezání vodním paprskem se zabýváme na třech pracovištích, a to v Praze, v Brně a v Plzni. Zakázky jsme schopni zrealizovat v co nejkratší době a příjemně vás překvapí také nízká cena výkonu.

Těšíme se na spolupráci!

Nevíte-li nic o řezání vodním paprskem a cnc řezacích strojích, ptejte se nás, rádi vám odpovíme. Řezání vysokotlakým vodním paprskem je vlastně řezání vodou, řezání kapalinovým paprskem či hydroabrazivní řezání. I přesto, že patříme k jedné z největších komerčních řezáren, děláme i menší zakázky. Opravy cnc strojů a servis cnc řezacích strojů zajistíme klientovi co nejrychleji a s garancí spokojenosti. Přesvědčte se sami a objednejte si řezání vodním paprskem u nás! Našimi hlavními přednostmi jsou rychlost, přesnost, vstřícnost a vysoká kvalita odvedené práce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*