6 důvodů, proč se vyplatí investovat do kvalitní kancelářské židle

Máte sedavé zaměstnání a většinu dne sedíte u pracovního stolu a počítače? Pak se určitě vyplatí investice do kvalitní kancelářské židle, díky které nebudou tak trpět vaše záda. A nejen to.

Ke kvalitní židli k počítači patří i správné sezení a pravidelné protahování těla na 10 minut – každé dvě hodiny. Přinášíme vám 6 důvodů, proč se investice do kvalitní židle k počítači vyplatí.

  1. Zdraví na prvním místě

Zdraví by mělo být pro každého člověka prioritní. Je hloupost ničit si dobrovolně záda jen proto, že jsme nevěnovali při nákupu kancelářské židle dostatečnou pozornost správnému výběru.

  1. Pohodlí

Při sezení by se měl člověk cítit komfortně. Určitě už se vám někdy přihodilo, že jste seděli na židli, která vám nevyhovovala, a neustále jste se vrtěli a nemohli najít správnou pozici. Sedíte-li v kancelářském křesle celý den, mělo by být pohodlné.

  1. Odpočinek

Správně zvolená židle umožňuje uživateli i chvíli odpočinku, relaxace a uvolnění. Taková kancelářská křesla mají područky a opěrky hlavy. Mimo to si lze také dokoupit podnožku, kde si můžete na okamžik položit nohy.

  1. Bolest

Nevhodně vybraná židle může způsobit bolest zad i krční páteře. Sezení by nemělo člověka nějak zatěžovat a být nepříjemné. Bolest zad je takový strašák kancelářských profesí, proto se vyplatí vsadit na kvalitní ergonomickou židli.

  1. Pohyb

Židle by měla svému majiteli umožnit i volný pohyb. Existují židle, kde jim mechanika umožňuje různý pohyb a pohupování. Některé židle dokonce přispívají k posilování, a to právě díky pohybu, který židle umožňuje.

  1. Multifunkčnost

Pokud bude židli užívat více lidí (například v domácnosti) anebo v kanceláři, je vhodné vybrat takovou, která je výškově nastavitelná a může si ji tak přizpůsobit menší i vyšší osoba nebo dokonce dítě. Stačí vám tak jedna židle k psacímu stolu třeba v obýváku a nemusíte pořizovat každému členu rodiny jednu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*