Bezpečný domov pro všechny

Domov je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme, proto si jej také chceme co nejlépe chránit před nepřízní okolí i osudu. Ať už před zloději či před živly, vyplatí se mít svůj domov dobře pojištěný. Nové pojištění majetku Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou váš domov postihnout, a v případě potřeby vám pomůže jejich dopady co nejvíce minimalizovat.

Pojištění majetku v sobě ukrývá pojištění nemovitosti, které kryje škody na majetku jako takové, a pojištění domácnosti, tedy vybavení a cenností, které doma máte.

Snadno a rychle

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, byl sofistikovaně navržen tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění i složitého oceňování majetku – jediné, co musíte znát, jsou m2 obytné plochy vaší nemovitosti nebo domácnosti. Pojistit tímto způsobem můžete nejen domácnost, dům či byt, ale také svou kancelář či ordinaci. O kvalitě a výjimečnosti tohoto produktu svědčí nejen ocenění od samotných klientů, ale také od nezávislých finančních serverů.

Obáváte se dlouhého čekání v pojišťovně? Nemusíte. Pojišťovna ERGO nabízí možnost pojistit si svůj dům či byt online, sjednání majetkového pojištění vám tak zabere jen několik málo minut a navíc je zde i možnost kalkulace pojištění nemovitosti. Snadno a rychle se tak dozvíte, že Bezpečný domov PLUS si může dovolit opravdu každý.

Pojištění Bezpečný domov PLUS přináší spoustu výhod. Jednou z mnoha je skutečnost, že kromě pojištění rodinného domu, bytu či domácnosti k němu zdarma získáte i pojištění odpovědnosti, s jedinečnou možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně či skotu.

Nemovitosti, které lze pojistit:

  • Rodinný dům či rekreační stavba
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Domácnost (trvale obydlená i rekreační)
  • Nemovitost ve stavbě

Produkt je možné sjednat i pro budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, garáže, stodoly, bazény či vířivé vany.

Živly ani zloději vás nezaskočí

Výhodou je i široké spektrum základních i katastrofických rizik. Prostřednictvím Bezpečného domova PLUS je tak pojištěná nemovitost chráněna například před povodněmi a záplavami, krupobitím, vichřicí či požárem.

Pojištění se ale vztahuje také na rozbití skla z jakékoli příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí či pojištění elektroniky (bez limitu). Vítanou pomocí může být v případě nouze i nonstop asistenční služba a zajištění náhradního ubytování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*