Dejte přednost litým podlahám nové generace

Betonování podlah starým způsobem již dávno odzvonilo. V dnešní moderní době přichází na přetřes daleko kvalitnější materiály a lité směsi, s nimiž docílíte lepších a ekonomičtějších výsledků. Dalo by se říci, že je tu nová generace betonových podlah, s nimiž se pojí řada unikátních vlastností.

Jestliže vás zajímá odpověď na otázku, proč zvolit samonivelační betonovou podlahu, pak vězte, že prostřednictvím několika následujících řádků se to dozvíte.

Hlavní výhody lité betonové podlahy

Rozhodnete-li se pro profesionální řešení od zkušených specialistů, potom budete nadšeni. Betonové podlahy s vysokou pevností a menší konstrukční výškou mají široké užití v nemovitostech nejrůznějšího typu. A to nejenom v přízemních, ale také v nadzemních patrech.

Samozhutnitelný a samonivelační efekt dokazuje, že kvalita je zaručena za všech okolností. Připravit se můžete na následující.

  • Vysoká tepelná vodivost, což vybízí k použití podlahového vytápění
  • O 70 % nižší náklady oproti klasické metodě betonování podlah
  • Bezespárové vyhotovení
  • Vytvoření přesné roviny, kterou lze využít při pokládce další vrstev podlahy, ať už aplikujete inteligentní podlahové systémy či cokoliv jiného

Lité betonové podlahy jsou zkrátka jasnou volbou pro ty, jež vědí, že pevná a odolná podlaha by měla být na celý život.

Lité podlahy bez náročné přípravy

Na celém řešení je navíc příjemné, že pro lité betonové podlahy nemusíte v podstatě nic připravovat, minimálně z pohledu vody a elektřiny na stavbě. To vše si sebou přiváží speciální míchací vozidlo, které je schopno čerpat beton až do třicátého patra. Ve prospěch této metody hovoří také rychlost realizace. Betonové podlahy jsou pochozí již za dva dny.

Jestliže vyžadujete maximální profesionalitu v této oblasti, navštivte specialisty na internetovém portálu beton-podlahy.eu, kde se dozvíte více.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*