Digitální modely terénu

geodeti

Věnujete se projekční činnosti a řešíte stavby, rekonstrukce nebo jiné aktivity, v rámci kterých je zapotřebí zhotovení detailních informací o určitém území? Pak dříve nebo později dojdete do bodu, kdy budete hledat dodavatele digitálních modelů. Digitální model může mapovat terén nebo třeba jen reliéf, v obou případech se jedná o velmi věrné zpracování skutečného stavu pozemku či objektu v digitální formě, kterou lze dále studovat nebo s ní jinak pracovat v rámci konkrétního projektu.

Digitální modely terénu se obvykle realizují dvěma způsoby. Může se jednat o takzvané laserové skenování nebo metodu fotogrammetrie. V obou případech tyto digitální modely zpracovává odborná geodetická kancelář, případně jednotliví geodeti. Ať už jste malá nebo velká firma, v každém případě potřebujete spolehlivého a vstřícného partnera, který vám tyto geodetické podklady připraví maximálně kvalitně a za cenově výhodných podmínek.

Dnes bychom vám rádi doporučili kancelář Visionplan, která se specializuje na digitální modely terénu s využitím všech standardních metod. Tato mladá leč velmi ambiciózní společnost využívá nejmodernější technologie a software, navíc vůči klientům vystupuje s maximální vstřícností. Ozvěte se firmě Visionplan a dostanete nezávaznou nabídku i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*