FOXcam Unka je ideální fotopast pro sledování zvěře i vašeho majetku

Fotopast FOXcam Unka

Fotopast FOXcam Unka světlo světa spatřila teprve nedávno. Od té doby se však těší velké oblibě. Charakteristická je pro ni příznivá cena a zároveň skvělé funkce, které z ní dělají ideální fotopast na sledování zvěře i monitoring vašeho majetku.

Skvělá cena

V prvé řadě je třeba zmínit cenu. Ta je totiž více než příznivá. I přes svůj úctyhodný výkon totiž za fotopast FOXcam Unka zaplatíte jen přibližně 3 000 Kč včetně DPH

Perfektní výkon, drobná konstrukce

Oproti mnohým konkurenčním fotopastem toho tento model nabízí opravdu hodně. Hned na první pohled vás fotopast jistě zaujme svou drobnou konstrukcí. Její rozměry činí 12,5×9×5,5 cm. Na druhou stranu má však fotopast poměrně velkou LCD obrazovku s úhlopříčkou 2,4”. Každý záznam si na fotopasti můžete pohodlně přiblížit.

Přístroj se napájí pomocí 8 AA baterií. Potěší i jednoduché nastavení s plně českým menu. Díky integrovanému průvlaku navíc fotopast můžete jednoduše zabezpečit ocelovým lankem. Fotopast pořizuje kvalitní záznamy a podporuje integraci SD karty až do 256 GB.

K čemu lze fotopast využít?

Fotopast je možné využít na nejrůznější typy nasazení. Oceníte ji například při monitoringu zvěře na krmelišti nebo sledování zvěře na ochozech. Své uplatnění však najde i při monitorování vašeho majetku – oproti propracovaným kamerovým systémům se jedná o cenově dostupnější variantu.

Fotopast zároveň vyniká dlouhou výdrží baterie. Bez problémů proto pořídí až 6 000 snímků

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*