Kvalitní židle jako základ pohodlného sezení

Kancelář či pracovna se neobejde bez pořádného vybavení. To zahrnuje vedle nábytku a moderní elektroniky též židli a stůl. Správná výška stolu zaručuje pohodlné sezení. V nabídce najdete stoly s pevnou výškou i nastavitelné modely, u nichž se polohování pohybuje zpravidla mezi 62 a 82 centimetry. Jenže kromě výšky stolu je potřeba vhodně nastavit též monitor počítače nebo obrazovku notebooku. Zde by měl vzniknout zorný úhel nula až šedesát stupňů a zaručit vám, že nebudete přetěžovat oči, popřípadě hrbit záda. Od sledování obrazu udržujte bezpečnou vzdálenost nejméně půl metra anebo vzdálenost paže.

Nastavení židle

Vaše nová kancelářská židle musí splňovat všechny požadavky pro vhodnou polohu sezení. To znamená především mít obě chodidla na zemi a ruce položené na stole v pravém úhlu v lokti. Pokud se rozhodnete pro židli s kolečky, sáhněte po modelu s pětiramennou základnou. Výšku sedáku židle nastavte dle výšky postavy tak, aby nohy zůstaly v pravém úhlu. Zadní partie by měly být co nejblíže zádové opěrce. I když to vypadá jako velká věda, nastavení židle zvládne díky moderním funkcím skutečně každý. Výsledkem bude maximální pohodlí a opora páteře. Rozlučte se s bolavými zády!

Skvělé ceny v online obchodech

Levné kancelářské židle vám ušetří značnou část peněz, aniž by to znamenalo snížení komfortu při práci. Tyto židle disponují modelovými řadami s područkami i chytře řešenou variantou se síťovanými panely pro odvětrávání. Široký sortiment zahrnuje též dětské židle a luxusní jednací židle pro vkusné zařízení zasedacích místností a konferenčních prostor. Chcete-li si pořídit kvalitně zpracovanou židli do pracovny, u níž kladli designéři důraz na nadčasové provedení, zkuste si najít svůj vysněný model kancelářského vybavení online. Ušetříte větší finanční obnos, vyberete si z mnoha značkových produktů a užijete si skvělé slevové akce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*