Malíři pokojů Praha

Proč považujeme jedno místo za útulné a přitažlivé, zatímco jiné je pro nás neklidné? Proč vás přitahuje jeden předmět více než druhý? Barva – ať již architektonická nebo na produktech – představuje 60 % naší reakce na objekt nebo místo. Například modrá barva v kombinaci s bílou v nás vytváří pocit klidu a je tak ideální například do ložnice nebo do místnosti, kde rádi odpočíváme.

Psychologie barev

Tento rozruch okolo barev se nazývá psychologie barev. Ale efekty barvy jsou jemné a výrazné, psychické a psychologické. Použití jedné barvy nemá stejný účinek na všechny osoby. Kamkoli jdeme, reagujeme na barvu, ale důležitost barvy je často podceňována. Použití barev je pro nás osobně důležité v našich domovech a místech, kde pracujeme.

Výběr barvy

Pokud si nejste jistí, jaká barva na vás bude působit dobře, začněte malými věcmi. Rozmístěte vámi zvolenou barvu v doplňcích do malé místnosti, například do koupelny či předsíně, a zjišťujte, jaký má na vás vliv. Poté můžete barvu nanést i na zdi.

Malíři pokojů Praha

Malíři pokojů Praha namíchají takový odstín, jaký si představujete. Výběr barvy za vás tedy neudělají, všechno ostatní ano. Připraví místnost na malování, kvalitně a rychle ji vymalují, a dokonce si po sobě i uklidí. Vy se tak můžete radovat z nové barvy na zdi, která ve vás bude vyvolávat emoce, jaké jste si zvolili. Zajistí taktéž seškrábání staré omítky nebo tapet, odmaštění zdí a vybírat si můžete z různých dekorů – ať už to je batikovaná zeď, štukování, či reliéfní povrchy. Do koupelny nebo vlhkých místností můžete zvolit i protiplísňové nátěry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*