Kvalitní postele pro zdravý spánek, matrace i nábytek na míru

matrace

Firma Postele pro zdravý spánek s.r.o. má od roku 1997 za sebou bohatou historii plnou cenných zkušeností, díky kterým můžete spát jako v bavlnce a interiér si vyplnit nábytkem na míru. Komplexní řešení zdravého spaní zahrnuje široké spektrum matrací z vlastní kolekce i dalších dodavatelů včetně odborného poradenství.

Společnost Postele pro zdravý spánek s.r.o.

Známá společnost Postele pro zdravý spánek s.r.o. se zabývá prodejem zdravotních postelí včetně lamelových roštů, matrací a lůžkovin. U zakázkových postelí z masivu si zvolíte si materiál, barvu, výšku postele, rošt, matraci a nejpozději do 8 týdnů máte vše doma. Většina matrací je skladem. V Českých Budějovicích jsou 2 obchody, které vystavují kolem 40 unikátních postelí. K tomu si můžete nechat vyrobit vestavěné skříně na míru a další nábytek do interiéru.

Odborné poradenství i matrace na zkoušku

V prodejnách jsou vyškolení zaměstnanci, kteří vám vše vysvětlí a poradí vám s výběrem zdravého spaní. Vysvětlí vám rozdíly mezi jednotlivými materiály a pomohou vám vybrat tu nejlepší pro vás. Využít můžete i zapůjčení matrace na zkoušku zdarma, abyste měli jistotu správného výběru. Možná si lépe vyberete mezi tuhou či měkkou matrací. Dostanete prostě možnost zjistit, co vám vlastně vyhovuje.

Zakázková výroba na míru

Vybavte si interiér, který bude vyhovovat vašim potřebám. Využijte zdejší výrobu nábytku z masivních dřevin na míru. Splňte si své vize a přání a dejte svým snům reálnou podobu. S odborným týmem při první konzultaci o vašich přáních dostanete nákres. Pak se k nákresu vyjádří odborníci z truhlárny, doladí se nedostatky a následuje cenový odhad. Po uzavření objednávky trvá výroba nábytku 8 týdnů.

Odborná montáž nábytku a postelí přímo u vás

Dovolte si konečně dobře vyspat a pořiďte si propracovanou postel, rošt i matraci. Přidejte nábytek na míru, po kterém už dlouho toužíte. Kvalitní postele, matrace, nábytek a další zakoupené zboží na prodejnách, vám bude převezeno až domů a odborně smontováno. Doprava je po Českých Budějovicích většinou zdarma a větší vzdálenosti jsou kalkulovány individuálně vždy podle výše objednávky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*