Nízkoenergetické vířivky

Stejně, jako existují nízkoenergetické spotřebiče, auta či mobilní telefony, jsou i nízkoenergetické vířivé vany. Z logiky věci se vyznačují malou spotřebou elektřiny, šetrnými technologiemi a také nízkými náklady na servis. Jak správně takovou vířivou vanu vybrat? Na to se zaměříme právě zde.

Největší spotřebu má topení

Vířivé vany se skládají ze stovky součástek, od trysek přes ovladače, čerpadla až topení. Většina z těchto částí využívá ke svému fungování elektrickou energii. Největším spotřebitelem energie je tedy zcela správně ohřevné těleso, tedy topení. To spotřebuje až 90 % veškeré energie potřebné pro provoz vířivky. Proto je právě topení, tedy izolační schopnosti a tepelné vlastnosti hlavním faktorem, zda bude vířivá vana úsporná.

Ve většině prodejen vám řeknou, kolik přesně daný model spotřebovává energie a jakou životnost mají jednotlivé součástky. Pokud nebudou vědět, můžete se také informovat přímo u výrobce na internetu.

Starejte se o přírodu i svou peněženku

Pokud vám není spotřeba energií lhostejná, měli byste na spotřebu energie právě u vířivé vany klást velký důraz. Levné vířivky totiž mohou svou nehospodárností a nízkou kvalitou zvýšit spotřebují energií u vás doma až o 50 %. A to už není zanedbatelné číslo. Neexistuje kvalitní produkt za málo peněz především co se vířivek a swim spa týče. Z levné prvotní investice se po čase stane nástroj na spotřebu peněz. A to nemluvě o neefektivitě, neekologičnosti a hlavně vyhazování peněz. Přece jen nejsme tak bohatí, abychom si kupovali nekvalitní věci.

Nízkoenergetické vířivé vany pro každého

Nemusíte se bát, že by nízkoenergetické vířivky byly cenově přemrštěné nebo nevýkonně. Většinou jsou stejně drahé, jako všechny ostatní v podobné skupině, ovšem v jejich popisu či na jejich štítku najdete mnohem nižší spotřebu. A pokud se nebudete řídit ničím jiným, alespoň na nízkou spotřebu energií dejte pozor.

Jsou úsporné vířivky stejně výkonné?

Nakonec vás jistě napadla také otázka, zda úspornost nemá negativní vliv na kvalitu masáže, hlučnost a jiné aspekty. Přece jen nízký provozní chod, vysoké výkony masážních čerpadel a vzhled asi budou vířivku řadit mezi určitou vyšší kategorii. Odpověď je rozhodně ne! V dnešní době je možné koupit vířivku, která splňuje i ta nejpřísnější kritéria, nádherný vzhled a nejdelší záruky za přijatelné peníze. Jen vaše peněženka bude vždy na konci měsíce o poznání plnější oproti ostatním, kteří raději než po kvalitě sáhli po tzv. kvalitní vířivce a nízké ceně.. .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*