Nové byty v atraktivní lokalitě na Žižkově si zaslouží vaši pozornost

Moderní bydlení s dostupností veškerých služeb a zároveň v klidné oblasti. To je snem nejednoho z nás. Ne vždy se však daří tyto atributy vhodně skloubit. V některých oblastech však lze takové harmonie docílit. Je to i případ lokality Na Vackově, kde je jak dobrá dopravní obslužnost, tak občanská vybavenost. Spolu s obchodní čtvrtí v novém centru Žižkova, které vyroste na ploše bývalého nákladového nádraží, zde modernímu bydlení bude chybět už máloco.

Metropolitní byty, klid i občanská vybavenost

Klid a možnosti relaxace pro bydlení zajistí přilehlý park Židovské pece, ale odpočívat i aktivně relaxovat lze také v sadech Na Krejcárku, případně Parukářce nebo se vydat na cyklostezku skrz Vítkov bývalým železničním tunelem. Pro běh a výkonnostní cyklistiku je ideální také park na Balkáně.

Projekt Na Vackově je v blízkosti kina Aero, takže nebudete ochuzeni ani o kulturu. Samozřejmostí jsou restaurace a hospůdky v oblasti horního Žižkova. Projekt bude zahrnovat:

  • 5 rezidenčních objektů
  • 342 bytů

Rezidenční objekty budou situovány podél ulice Malešická a můžete si v nich koupit byty od 1+kk po 5+kk. Byty na prodej v Praze 3 si můžete také v případě zájmu rezervovat. Členitá architektura budov nabízí pro každého dostatek soukromí. Byty a jejich dispozice splňují standardy moderního metropolitního bydlení. Nabízejí se balkony i lodžie.

Možnosti financování

Pořídit si byt v dobré lokalitě je vždy velmi lákavé, avšak dnešní ceny bytů jsou obecně na vysoké úrovni. Proto je možno využít zvýhodněných podmínek hypotečního úvěru, který je pro zájemce o byty Na Vackově připraven. Díky tomuto financování bydlení tak máte možnost dosáhnout na nejnižší možné úrokové sazby. Samotné sjednání hypotéky je možné bez poplatků a znalecký posudek bude zhotoven na náklady banky. Také díky tomu budou vaše administrativní náklady na přípravu hypotéky nulové. Máte-li o některý z bytů zájem, tato možnost financování tak jistě stojí za zvážení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*