ACINTERIER- nábytek s tradicí

Již v roce 2007, kdy firma ACINTERIER započala svou činnost, se snažila o co nejlepší produkty a nejlepší služby klientům. Od té doby uplynulo spoustu let a naše výroba se neustále rozrůstá, zboží nabývá na kvalitě a zákazníci mají možnost vybrat si z mnoha variant a druhů za velice příjemnou cenu. Svou výrobu zaměřujeme především na kancelářský nábytek, jako jsou rohové psací stoly nebo kancelářské skříně, zdravotnický nábytek a školní nábytek. Spolupracujeme s předními dodavateli nábytku, což nám umožňuje poskytnout svým klientům pouze to nejlepší zboží za nejvýhodnější ceny. Pokud jste doposud ještě s nákupem u nás váhali, učiňte tak co nejdříve! Těšíme se na Vás!

Náš zákazník, náš pán

Snažíme se dělat maximum pro Vaši spokojenost a v případě potřeby Vám podáme pomocnou ruku. Naši klienti jsou pro nás na prvním místě, neboť jsme si moc dobře vědomi toho, že jedině spokojený zákazník dělá dobré jméno společnosti. Pokud se chystáte zařídit si kancelář vhodným kancelářským nábytkem za skvělou cenu, jste určitě na správném místě. Nábytek vyrábíme z pevných materiálů, jako je pevná látka, kůže nebo umělá kůže. V sekci kancelářský nábytek můžete najít například kancelářské stoly, anebo kancelářské skříně s pohledovými zády a výškovou retifikací. Stejně tak školní nábytek z naší výroby je většinou stavitelný a v pestrobarevném provedení.

Neváhejte a nakupujte u nás!

Nakupujte školní nábytek, kancelářský nábytek a zdravotnický nábytek za nejnižší ceny na trhu! Společnost ACINTERIER nabízí velký výběr vysoce kvalitních produktů, které splňují všechny potřebné parametry a kritéria, co se týče bezpečnosti, ale i funkčnosti. Dodáváme zdravotnický nábytek do ordinací, pečovatelských ústavů, nemocnic a jiných zdravotnických zařízení. Tento nábytek je nejen vysoce moderní, ale rovněž poskytuje nejen zdravotnímu pesronálu, ale také pacientům příjemné zázemí. Kontejnery jsou většinou vybaveny plastovými nebo kovovými zásuvkami a kuličkovými výsuvy pro klidný chod. Stejně tak pečovatelská lůžka nabízí prvotřídní komfort. Nepřehlédněte žádnou z našich jedinečných nabídek a nakupujte u nás jednoduše a pohodlně!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*