Novou rezidenční čtvrť v Praze si zamilujete. Bude to váš nový domov?

pro reality.cz byty u parku uvodni

Dobrá adresa je dnes často základem spokojeného života. Zpravidla to znamená, že bydlíte v dosahu veškeré občanské vybavenosti a zároveň si můžete užívat komfortu v podobě klidného bydlení. Přesně taková je nová lokalita Byty u parku, která roste na pražském Žižkově. Pojďme se na ni podívat blíže.

Co vám nové byty nabídnou?

Byty u parku jsou nový projekt. Navazuje na stávající bytový komplex Na Vackově, kde už jsou byty téměř vyprodané. Také o Byty u parku je nově velký zájem, přičemž si můžete vybírat z velkého množství různě koncipovaných bytů. U každého se však kladl důraz na dostatečně prosvětlené prostory, které jsou předpokladem příjemného bydlení.

Celkem tento projekt představuje:

  • 11 bytových domů
  • Byty od 30 do 140 m²

Vybírat si tedy můžete z opravdu rozličné nabídky, která uspokojí jak jednotlivce, páry, tak širší rodiny. Velmi lákavá je samozřejmě lokalita pražského Žižkova, jak jsme nastínili již v úvodu. Přímo v blízkosti je zde park Židovské pece, který je skvělý jak pro sportovní aktivity, jako je cyklistika či běh, tak pro relaxaci. V okolí je navíc vše dostupné, pokud se bavíme o občanské vybavenosti, navíc to máte pouze kousek do centra autem i MHD. Vyrazit za kulturou a nákupy můžete také do blízkých Vinohrad.

pro reality.cz byty u parku 01

Členitá architektura a nové možnosti

Kromě skutečnosti, že samotné byty jsou pochopitelně moderně zařízeny a moderně koncepčně navrženy, bytové domy dobře souzní také s okolím. Samotná výška bytových domů nepřesahuje přirozenou výšku okolní krajiny, a tak nenarušuje její ráz.

Byty zároveň poskytnou dostatek soukromí, a to díky terasám, balkónům nebo lodžiím. Jestliže využijete prodej bytů na Praze 3 v této lokalitě, tak se rovněž můžete těšit na rozvoj do budoucna. Na nové městské centrum bude přebudováno například bývalé železniční nádraží Žižkov. Vzniknou další příležitosti k nákupům nebo setkávání s přáteli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*