Pramenitá voda je ideální k regeneraci

Jako klasickou podporu pleti využíváme například pravidelnou kůrou, pleťové krémy a jiné kosmetické přípravky. Tyto osvědčené metody mají samozřejmě svůj efekt. Jako vždy je ale nejlepší přirozená péče. Jednou z takových je pravidelné pití kvalitních tekutin. Lidské tělo se totiž skládá z 70% z vody. Nebojte se proto o této oblasti více přemýšlet a investovat do ní. Velmi zajímavým pomocníkem na doma i do zaměstnání je automat na vodu.

V kvalitním pitném režimu se odráží přístup ke svému tělu. Důležité je vědět co pijeme a kolik toho vypijeme. Denně je vhodné vypít alespoň 2 až 3 litry tekutin.  To je celkem známá věc. Jak ale poznáme kvalitu?

Účinky pramenité vody

Tím nejlepším ke konzumaci je rozhodně krystalicky čistá pramenit voda. Kvalitní dodavatel takovou vodu vždy poskytuje ve stavu, který u regálových vod v obchodech jednoduše nenajdete. Je to již zmíněná čistota, přírodní původ a naprosto vyvážené minerální složení. Tento výraz nám značí správný poměr důležitých látek jako vápník nebo hořčík. Bez těch se zdravý lidský organismus neobejde.

Vápník

Vápník je právě tím činitelem, který má na pleť a pokožku až blahodárný vliv. Jak je to možné? Tělu pomáhá především regenerovat. To znamená, že se díky němu vytvářejí nové kožní buňky a rychleji se tak nahrazují. Jak poznám, že trpím nedostatek vápníku? Pokožka je na dotek tenká, citlivá a velmi vysušená. Je také nachýlenější ke kožním nemocem – například k velmi nepříjemnému ekzému. Vápník má navíc skvělý vliv na srdce, svaly a také nervový systém.

Více informací o balené pramenité vodě, automatech na vodu a vodovodních filtrech si můžete najít na  https://www.crystalis.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*