Praktické použití automatů na vodu

Letní vedra už sice přešla, stále však je třeba myslet na správný pitný režim. A máme možnost si vybrat. Tou rozhodně nejzdravější variantou je pramenitá voda. S kvalitním dodavatelem se můžete spolehnout na maximální čerstvost a naprostou krystalickou čistotu. Voda samozřejmě může být balená, neboť je po stočení rychle doručena zákazníkovi a navíc jsou plastové lahve vratné. Využívat automat na vodu je tak velmi praktické.

Automaty jsou obecně dost komplexní přístroje. Místo pro ně najdete kdekoliv. Hodí se do domácností, do kanceláři a dokonce také velkých průmyslových objektů nebo škol. Pro každý prostor se ale hodí jiný druh. Rozeznáváme výdejníky na barely a výdejníky na vodovodní řad.

Výdejníky na barely

Klasické výdejníky s barelem se hodí nejvíce do kanceláří a domácností. Jak už bylo řečeno, voda se doplňuje prostřednictvím speciálních barelů. Ty se obecně připojují do horních prostor výdejníku. Jelikož je voda upravená již od distributora, není třeba ji znovu filtrovat. Moderní přístroje mají také velmi zajímavé funkce. Mimo chlazení či ohřev dle potřeby, je možné si udělat třeba oblíbenou sodovku.

Barel

Automaty mají objem velký 18,9l. Sami uznáte, že to je mnoho vody na dostatečně dlouhou dobu. Zvláště pak pro klasickou kancelář o 4 lidech. Barely ale mohou paradoxně pomoci i ekologii. Kvůli nutné celosvětové redukci plastů je většina velkých barelů vratná. Nejenom, že ušetříte na spotřebě, ale také pomůžete přírodě. Ideál pro všechny!

Výdejníky na vodovodní řad

Nejlepší užitek přinese tento typ výdejníku ve větších firmách a průmyslových objektech. Zkrátka na místech, kde se pohybuje mnoho lidí. Důvody jsou zřejmé – úspora. Za celý den samozřejmě vypije hala plná pracujících lidí více než rodina s malými dětmi. Barelů by se muselo objednávat mnoho najednou. K tomuto řešení je ale třeba filtrace vody. Kvalitní zařízení má filtry již v základu. Jdou ale samozřejmě také dokoupit.

Zjistěte si více informací na https://www.stolnivoda.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*