Tepelná čerpadla – požehnání pro vaši peněženku i životní prostředí

klimatizace tepelna cerpadla

Když si uvědomíme, že tepelná čerpadla vzduch vzduch a tepelná čerpadla vzduch-voda jsou šetrná k životnímu prostředí, že nemají negativní vliv na ozonovou vrstvu, je jasné že o nich můžeme hovořit jako o ekologických zařízeních. A protože pojem ekologie dnes celý svět skloňuje ve všech pádech, je třeba ekologičnost tepelných čerpadel vzduch vzduch a tepelných čerpadel vzduch voda náležitě vyzdvihovat.

Prodej a následný servis. Tak funguje KSK Praha

Pokud o tepelném čerpadle vzduch-vzduch či tepelném čerpadle vzduch-voda uvažujete i vy, nechte si odborně poradit firmou KSK Praha, jednoznačným odborníkem na vzduchotechniku. Firma KSK Praha vám při doporučení tepelného čerpadla vzduch vzduch nebo tepelného čerpadla vzduch voda doporučí takové tepelné čerpadlo, které bude mít dostatečný výkon a zároveň úsporný provoz. U tepelného čerpadla je také důležitá také co nejnižší hlučnost a zároveň co nejvyšší dosažená teplota topné vody. Aby tomu tak bylo, je třeba se již při výběru tepelného čerpadla vzduch vzduch a tepelného čerpadla vzduch-voda spolehnout právě na jmenovanou společnost KSK Praha, která každému nejen dobře poradí, ale zároveň tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda nabídne ke koupi a následně se o něj bude starat, to znamená, že ho bude pravidelně servisovat.

Záložní zdroj tepla – ano, či ne?

V případě zánovní menší nemovitosti nebude potřeba záložní zdroj tepla, protože tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda dokáže na dostatečnou teplotu ohřát vodu pouze vlastním kompresorem. U starších domů je vhodný ještě záložní zdroj tepla, protože topná soustava těchto starších domů bývá navržena na vyšší teplotu. O tom všem je dobré (ještě před rozhodnutím pořídit si tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda) pohovořit se zástupci firmy KSK Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*