Využijte své peníze lépe. S EK vám jich vždy zůstane dostatek.

Ceny zboží i služeb strmě stoupají vzhůru rychleji, než se kdy mohlo zdát. S vaším nadřízeným a tím pádem i s platem pohne ovšem málo co. A tak musíte neustále přemýšlet, kde a za co ušetřit. Firmy tohle ví, a tak se předhání v tom, jak z vás dostat i to málo, co vám ještě zbývá. A tak se stane, že neodoláte a s vidinou výhodného nákupu nakoupíte výrobky s označením v ,,akci“ nebo ,,sleva“. Abyste s odstupem času ovšem zjistili, že jste nejen neušetřili, ale dokonce, že jste utratili více, než jste původně zamýšleli.

Z dlouhodobého hlediska neušetříte ani při nákupu domácích spotřebičů. Jistě nekupujete pračku, ledničku, počítač či mikrovlnku každý druhý den. Ale předpokládáte, že vám tento druh zboží vydrží nějaký ten pátek. Nejlépe na věky. V ideálním světě by to možná fungovalo, ale co si budeme povídat, realita je zdaleka jiná.

A tak zbývá otázka, kde vlastně můžeme ušetřit? Odpověď máte přímo před sebou. Váš mobil, počítač nebo notebook, kde právě čtete tento článek, pohání jediné – elektřina. Plyn nebo uhlí zase vyhřívá vaše domovy, prodejny, provozovny, sklady a kanceláře. Energie. To je ta možnost dlouhodobého šetření, která se přímo nabízí. Za ledničku utratíte 8 000 až 15 000 maximálně jednou za 5 let. Za energie 20 až 50 000 každý rok. Rozdíl, který přímo bije do očí.

Díky Energetické kanceláři, která je odborníkem na energie, můžete šetřit až do konce života. EK je organizátorem energetické soutěže, které se může zúčastnit prakticky kdokoli. Mezi distributory probíhá konkurenční boj a firmy se snaží nabídnout takové výhody a atraktivní ceny, aby získaly nové klienty. Tento tlak na konkurenci zajišťuje, že klient získá nového distributora. Dostatečně seriózního a spolehlivého partnera, který svým zákazníkům musí nabídnout výhodnou smlouvu, perfektní servis a zaručeně nejnižší cenu za energie. I když se do této soutěže může přihlásit jakýkoli distributor,

EK důkladně veškeré účastníky soutěže pečlivě prověřuje. Zkontroluje nejen dodržování sjednaných podmínek, ale také to, zda byla dodržena slíbená cena.

Pokud už máte svého současného dodavatele až po krk a nechcete své peníze použít

na bonusy pro neschopné manažery dané firmy, kontaktujte EK.

A co víc? Už nic. Poté, co si domluvíte schůzku se zástupcem společnosti, vše ostatní již vyřídí EK za vás. Nemusíte namáhavě hledat nového distributora, ani se prokousávat složitými smlouvami. A už vůbec nemusíte jednat se současným distributorem o výpovědi. Tu zařídí Energetická kancelář také za vás, stejně jako uzavření smlouvy s novým dodavatelem. Vám zbude na práci jediné, a to užívat si ušetřených peněz. Chcete vědět víc? Navštivte webové stránky společnosti na www.energetickakancelar.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*