Kotle Biopel se mohou pochlubit skvělým poměrem ceny versus kvality

Automatické kotle na pelety Biopel od firmy OPOP se řadí ke špičkám na českém trhu. Body získávají především díky své příznivé ceně, softwarovému vybavení, inovativním konstrukčním prvkům a vysoké kvalitě provedení.

Pořízení kvalitního otopného systému je však často limitováno nečekaným faktorem – dostatkem místa v kotelně. V případě kotle na pelety jde především o objemný zásobník, jemuž stávající prostory dostačovat nemusí. Kotle Biopel od OPOP proto umožňují umístění zásobníku z levé i pravé strany, a to dokonce i mimo místnost. Ze zásobníku jsou poté pelety za pomoci podavače dopravovány přímo do tělesa kotle. A přílišnou péči nepotřebují tyto kotle ani v jiných směrech. Kombinace automatického čištění a dálkového ovládání za pomoci internetového nebo GSM modulu zaručuje, že vaše fyzická přítomnost bude u kotle nutná jen výjimečně. Stačí 2-3x týdně jednoduše doplnit pelety a užívat si báječného tepla.

Optimální spotřeba paliva a vysoká účinnost

Kolik pelet a v jakých časových intervalech přidávat do spalovací komory si kotel určí zcela sám. Vypočítá přesné množství na základě ekvitermního řízení teploty a vezme si z násypky přesně tolik, kolik je potřeba. Tak je zajištěno, že automatické kotle na plety Biopel nespotřebují více paliva, než je nezbytně nutné a zároveň vždy vyhřejí váš domov na ideální teplotu.

Účinnost kotlů z řady Biopel a Biopel Premium se pohybuje okolo 92,8% jsou také zařazeny do nejvyšší 5. emisní třídy. Produkují tedy minimální množství zplodin, a navíc nejsou náročné ani na spotřebovávanou energii.

Výkon kotle i velikost násypky si můžete vybrat zcela podle svých potřeb. Do skutečně úsporně řešených místností jsou k dispozici násypky už na 60 kg materiálu, ale pamatujte si, že čím objemnější zásobník pořídíte, tím méně se budete muset starat o doplňování pelet.

Zamilujte si výhody bohatého příslušenství

Pro ještě větší uživatelský komfort můžete svůj zbrusu nový automatický kotel na pelety doplnit o celou řadu příslušenství. Nejjednodušší je zvolit modelovou řadu Biopel Premium a bez dalších starostí získat například automatické kompresorové čištění hořáku a výměníku, možnost ovládání kotle na pelety přes PC, ovládání rozhraní přes aplikaci v chytrém telefonu nebo tabletu, automatické odpopelnění, vylepšenou řídící jednotku pro skutečně snadnou obsluhu kotle a množství dalších výhod.

Už nikdy se tak nemusíte vracet z víkendového pobytu na chatě do studeného bytu nebo nechat po celou dobu vaší dovolené kotel hořet na minimum, aby bylo možné ho snadno a rychle roztopit. S komfortním ovládáním lze kotel na dálku zapnout nebo naprogramovat podle denní ho režimu vaší domácnosti. Vždyť nač vytápět cel dopoledne byt, kde nikdo není?

Ušetřete s Kotlíkovou dotací nebo akční cenou na příslušenství!

Kotle Biopel byly zařazeny do druhého kola tzv. Kotlíkových dotací, takže na jedno zařízení je možné získat dotaci až o výše 127 500 Kč. Ale to není vše. Pokud svůj nový kotel objednáte do 31.3. 2018, získáte ještě akční slevu 10% na veškeré příslušenství. Stačí vsadit na kvalitu v českém provedení a ušetřit! Více na www.opop.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*