Objevte vylepšenou fotopast SG520 PRO. Jaké má užitečné funkce?

Model fotopasti SG520 PRO se řadí mezi nejprodávanější fotopasti na ochranu majetku u nás i na Slovensku. Nové provedení této fotopasti se přitom pyšní řadou vylepšení. Na jaké funkce se můžete těšit?

Spousta nových funkcí

Popisovaná fotopast SG520 PRO se nyní pyšní rozlišením fotografií 16 megapixelů. Těšit se můžete i na zdokonalené noční vidění. O to se starají 4 vysoce účinné neviditelné diody, které pracují ve spektru 940 nm. Navíc díky technologii FOXraw dokáže tato fotopast noční scénu prokreslit ještě více. Pokud bychom model měli porovnat s konkurenčními fotopastmi, dočkáte se až o 50 % lepšího prokreslení noční scény. U této fotopasti dále oceníte i rozlišení videa ve FullHD.

Nekonečná smyčka SD karty

Vylepšenou fotopast SG520 PRO můžete zakoupit na e-shopu fotopastí. Zde navíc tento model dostal do vínku řadu dalších vylepšení. Za zmínku stojí například funkce nekonečné smyčky SD karty. Díky tomu může fotopast nejstarší snímky přemazávat novějšími v případě, že dojde kapacita SD karty. Tuto funkci můžete vypnout nebo zapnout volitelně.

Nový level zabezpečení

Fotopast je zabezpečena heslem proti případnému zneužití při odcizení. Pokud uživatel nezadá správné heslo, fotopast se nespustí a nebude ji možné používat. Model SG520 PRO se zapíná jednoduchým stisknutím tlačítka, které fotopast spustí do nastavení. V tuto chvíli fotopast po uživateli vyžaduje heslo, bez kterého vás dále nepustí. Pokud se do tohoto stavu dostane zloděj, stává se pro něj fotopast naprosto bezcennou.

Možnost naprogramování pracovního cyklu

Další užitečná vlastnost, která byla přidána, spočívá v možnosti naprogramování pracovního cyklu. Například tak můžete fotopast nastavit tak, aby pracovala od 19:00 do 8:00. Mimo tuto nastavenou dobu poté fotopast nebude na žádný pohyb reagovat.

Rychlejší prodleva focení a LCD displej

Model SG530 PRO se pyšní prodlevou focení 0,7 sekundy. Tento údaj udává, za jakou dobu je fotopast schopná pořídit snímek od zaznamenání pohybu. Fotopast se dále může pochlubit LCD obrazovkou na přední straně pro rychlé a přesné zaměření.

Po přidání všech výše uvedených funkcí se z této fotopasti stává opravdová špička na trhu. Zakoupit ji můžete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*