Nábytek nové generace pro starší i nové bydlení

Nábytek nové generace pro starší i nové bydlení

V roce 2007 vznikla společnost AC Interier, zaměřená na výrobu a prodej nábytku. Jedná se především o kancelářský nábytek, jako jsou kancelářské stoly, kancelářská křesla, židle a kancelářské skříně, dále zdravotnický nábytek v podobě zdravotnických skříní, polohovatelných postelí a výsuvných boxů na dokumenty a také nábytek do školních zařízení. Kancelářský nábytek je určen nejen pro management. Stoly i židle jsou vybaveny deskovou kovovou podnoží a opatřeny výškovou retifikací. U školního nábytku je kladen velký důraz především na funkčnost, barevný a jinak zajímavý design a v neposlední řadě bezpečí při používání.

Moderní design, nízká cena

Díky přední spolupráci s mnoha dodavateli nábytku na českém trhu nabízíme svým zákazníkům jen ty nejvýhodnější podmínky, ať už co se týče zakázky na míru, a to mnohdy i atypických rozměrů, tak i velmi výhodné ceny. V současnosti disponujeme obrovskými sklady a množstvím produktů v nabídce. Objednejte si zakázku kancelářského nábytku, školního nábytku, nebo zdravotnického nábytku za bezkonkurenční cenu a ve vysoké kvalitě. Kancelářské židle i školní lavice jsou pevné nebo stavitelné. Nábytek do tříd je opatřen širokými úchytkami a ABS hranami. Moderní zdravotnický nábytek poskytne skvělé zázemí jak pacientům, tak i zdravotnickému personálu.

Náš zákazník, náš pán

Spokojenost našich klientů je pro nás vždy na prvním místě. Proto se snažíme objednávku zakázky co nejvíce zjednodušit, zpříjemnit a urychlit. V sortimentu firmy naleznete opravdu širokou nabídku jak kancelářského nábytku, tak i školního nábytku, zdravotnického nábytku, bytového nábytku a nejrůznějších doplňků. Při rychlé objednávce zaručujeme zákazníkům expedici do 24 hodin. Pro ty náročnější, jež se nespokojí jen tak s něčím, nabízíme atypickou výrobu nábytku přímo na míru. Našimi hlavními přednostmi jsou vstřícný a vřelý vztah ke klientům, rychlá a poctivá práce, kvalita výrobků, bezpečnost při používání, vysoká funkčnost a bezkonkurenční ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*