STĚHOVÁNÍ BYTU SE NESMÍ USPĚCHAT

Stěhování je všeobecně velice náročnou věcí. Je jedno, jestli se stěhujete o ulici vedle nebo do jiné města. Vždy to vyžaduje pořádnou dávku energie a také času. Dnešní doba je uspěchaná a nikdo na tyto věci nemá čas a ani náladu. Lidé jsou od rána do večera v práci a na stěhovaní tak není kromě času ani pomyšlení. Nechte to tedy na profesionálech.

Společnost Dymas stěhování Brno vám zajistí všechno, co potřebujete. Sami si určíte den, kdy chcete stěhování provést, a my na čas přistavíme stěhovací vůz, který je vybavený dekami, vozíky, kurtnami a nářadím pro případné montáže i demontáže. Náš tým vyškolených pracovníků si s vámi sedne a proberete spolu vaši představu o průběhu celého stěhování. Následně se zkontroluje stav stěhovaných věcí, případně se dobalí ostatní nábytek a provede se montáž nebo demontáž.

Poté už jen stačí naložit samotnou nakládku věcí v daném pořadí. Vše bude koordinování našimi pracovníky. Před přepravou ještě proběhne kontrola a bude-li to nutné, tak i zajištění věcí proti pohybu. Po příjezdu na místo pracovníci společnosti DYMAS STĚHOVÁNÍ BRNO provedou obhlídku prostor a také manévrovacího prostoru. Následuje vykládka podle vašich podmínek a našich možností. Uvnitř bytu vám vybalíme všechny věci a můžeme vám na přání odvést přebytečný materiál. Vše je zakončeno platbou za služby, kterou předáte vedoucímu pracovního týmu, pokud není společnost domluvená jinak.

Chcete-li si usnadnit situaci a náklady, pak předem kontaktujte náš servis, kdy si domluvíte nezávaznou poptávku kvůli společné představě o náročnosti a samozřejmě také ceně. Je dobré zajistit si volné parkovací místo co nejblíže ke vchodu pro náš stěhovací vůz. A hlavně se ujistěte, že věci ke stěhování projdou v pořádku dveřmi.

Jak sami vidíte, stěhování může být hračka, když si na něj pozvete profesionály s dlouholetou praxí. Společnost Dymas stěhování Brno vás přestěhuje, kdy budete chtít!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*