Zvažujete koupi ČOV nebo čističky odpadních vod k vám domů?

zakra cov

Přestože ČOV vyžaduje na začátku určitou finanční oběť, v dlouhodobém horizontu přináší vaší nemovitosti řadu výhod.

O přínosech čističky odpadních vod hovoří mnoho článků a rozhodně je doporučujeme vyhledat a pořádně přečíst, než se do něčeho opravdu pustíte. Dnes se však chceme zaobírat profesionální firmou, která vám s jejím pořízením, instalací ale i naprojektováním a zařízením povolení účinně pomůže.

Řeč je tu o společnosti ZAKRA. Firma ZAKRA s.r.o. je projekční kancelář se sídlem v Plzni, která se zabývá ČOV, vodovodními přípojkami, retenčními nádržemi a dalšími zařízeními z vodohospodářství. Funguje na trhu již několik let a obsloužila stovky spokojených klientů.

Cenově se firma pohybuje na velmi přátelské a vstřícné rovině, jaká nemá na českém trhu obdoby. Celá projektová dokumentace včetně okolního servisu dá pořídit již kolem 10 000 Kč. To zahrnuje služby od A do Z, tzn. dokumentaci, napojení, výběr značky, povolení úřadů a tak dále.

Na úvod si samozřejmě můžete nechat poradit zdarma. Úvodní konzultace je totiž bezplatná a blíže vás obeznámí s celou problematikou. Budete tak vědět, z čeho se celý proces skládá a jak se postupuje. Je to pro vás nezávazné a nemusíte podepisovat žádné předběžné smlouvy.

Pokud se vám bude líbit jejich nápad a představa o projektu, již nic nebrání realizaci. Tzn. vznikne dokumentace, vyjedná se vše potřebné s úřady, dostane se povolení a vše se provede. Jakmile je ČOV na svém místě a funguje, stará se společnost také o její dlouhodobý stav a údržbu. Pro začátek stačí pouze vyplnit formulář na webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*