Poradíme vám, jak snadno nechat vydělávat vaši nemovitost

Vlastníte byt v Praze a chtěli byste, aby ho využívali turisti, kteří sem k nám přijedou ke krátkodobému bydlení? Není nic jednoduššího, než to dát do rukou profesionálům. Na internetu se objevuje několik portálů, na kterých najdeme vhodné ubytování. Ne vždy ale je ubytování kvalitní. Přitom kvalita, kromě jiného, hraje důležitou roli. Určitě stojí za to nechat propagaci vaší nemovitosti na lidech, kteří se tomu věnují.

Výhody správy pronájmu

Pokud se rozhodnete oslovit některou firmu, která se zabývá správou nájmu nemovitosti, čekají na vás především tyto výhody:

  • Předání klíčů nájemci
  • Profesionální úklid
  • Optimalizaci cen podle aktuálního trhu
  • 24 hodinovou komunikaci s hosty

Tyto výhody nejsou jediné, se kterými se můžete setkat. Kromě ušetření vašeho volného času patří mezi velké plus také profesionální nafocení interiéru, což vám pomůže k lepšímu zisku při pronájmu. I to správa pronájmu bytu nabídne.

Lidé, při výběru ubytování hledí především na to, v jakém prostředí stráví svůj čas v neznámém městě. Vaše nemovitost také díky kladnému hodnocení předešlých hostů, někdy až 5 hvězdičkového, získá více zájemců.

Kolik vás práce profesionálů bude stát?

Když si necháte pronajmout byt odbornou firmou, cena se odvíjí od množství poskytovaných služeb. A jaká jsou ceny za správu krátkodobého pronájmu, pokud se pro ni rozhodnete? Za komplexní správu, která zahrnuje vše od inzerce, předání klíčů až po úklid a běžné opravy se pohybuje okolo 20 % z ceny rezervace. Levnější varianta je pak online správa, která nezahrnuje předání klíčů a údržbu bytu a můžeme ji mít již za cenu 10 % z ceny rezervace. Obě možnosti správy zahrnují také komunikaci a úpravu profilu bytu a správu nabídky na internetových portálech, nabízející ubytování nejen v Praze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*